کیسه پلی پروپیلن | کیسه لمینه | کیسه لمینت | کیسه آردی | کیسه قند و شکر

خط مشی

مقدمه

شرکت کیسه بافی ثمین واقع در شهر صنعتی رشت فعالیت خود را در زمینه تولید انواع کیسه‌های پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن در سال 1379 آغاز نموده‌است. این شرکت به دنبال ایجاد توانایی در تولید محصولات مرغوب و با کیفیت برتر می‌باشد و با اعتقاد به رعایت قوانین و اجرای استانداردهای مرجع کشور در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و تأمین به هنگام نیازهای آن‌ها گام برمی دارد.

مدیریت شرکت سعی دارد با ایجاد و برقراری و حفظ سیستم مدیریت کیفیت iso9001 در کلیه سطوح سازمان ضمن بهبود مستمرفرآیندهای کاری رضایت مشتریان خود را جلب نموده و یک ارتباط دو سویه و مبتنی بر اعتماد متقابل برقرار نماید.

چشم انداز

شرکت در نظر دارد در جهت رسیدن به این هدف که در همه شرایط اولین انتخاب شایسته مشتریان باشد گام بردارد.

مأموریت

مأموریت ما تولید و عرضه انواع کیسه‌های پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن و لمینه به تمامی مشتریان می‌باشد و رضایت آن‌ها مهمترین وظیفه ماست. ما معتقدیم استفاده از فناوری روز و تجهیزات مدرن و منابع انسانی کارآمد خلاق و وظیفه مدار زمینه ساز ارائه محصولات با کیفیت بوده و موجب ایجاد فضای صمیمی و مناسب برای کارکنان و مشتریان می‌گردد اعتقاد به ارتقاء مستمر کیفیت محصولات از ویژگی‌های ممتاز ماست.

ارزش‌های سازمان

1- اعتقاد به توسعه پایدار

2- آموزش و توانمند سازی پرسنل

3- تقدم اصل پیشگیری به جای رفع نقایص در سیستم فرآیند و محصول

4- بهبود مستمر در اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت

5- بهبود و توسعه و به روزآوری زیر ساخت‌ها

6- رعایت و اجرای استانداردهای مراجع قانونی کشور

اهداف سازمان

1- ارتقاء رضایتمندی مشتریان

2- بهبود کیفیت محصولات تولیدی

3- ارتقاء سطح آموزش کارکنان و توسعه فرهنگ کاری در میان پرسنل سازمان

4- بهبود عملکرد ماشین آلات

5-بهبود عملکرد تولید محصولات

مدیریت ارشد سازمان مسئولیت راهبری سیستم را به نماینده مدیریت محول نموده و اعتقاد دارد که منابع انسانی بزرگترین سرمایه شرکت هستند و از تمامی کارکنان انتظار دارد که با همدلی و همفکری در راستای حفظ این سیستم و تحقق اهداف تعیین شده گام بردارند.

بالا